zamnkij

Prezent na parapetówkę

Gdy nasi znajomi, rodzina czy przyjaciele dorabiają się własnego mieszkania czeka nas niekończący się ciąg imprez zwanych parapetówkami. Odwiedziny i zwiedzanie nowego lokum jest obowiązkowe, ale nie wypada się pojawić na nich z pustymi rękami.
Trafienie z prezentem na nowe mieszkanie jest nie lada wyzwaniem, jakie stoi przed jego pomysłodawcami. Jednym ze sposobów jest przeprowadzenie dokładnego wywiadu z szczęśliwymi nabywcami i zapytanie, wprost, co było by im jeszcze potrzebne. Jest to jednak pójście na zwykłą łatwiznę, bo zabraknie istotnego elementu zaskoczenia i radości na twarzy obdarowywanych. Szczególnie, że większość obdaruje ich czymś praktycznym, co ułatwi im życie w nowym lokum. Warto samemu troszkę pogłówkować i dać coś takiego, co sprawi, że nasz prezent zajmie zaszczytne pierwsze miejsce w całej top ten parapetowych podarunków. Ciekawym i nietuzinkowym jest prezent w postaci globusa, który może z powodzeniem spełniać role efektownej ozdoby w salonie, w sypialni, a nawet w przedpokoju. Globus, jako zapomniany jakiś czas temu gadżet, w nowej odsłonie może być atrakcyjnym prezentem, który może zaskoczyć nie tylko obdarowywanych gości zgromadzonych na parapetówce.
Nowy, interesujący design Globusa MOVA jest połączeniem klasyki i nowoczesności, a dzięki swojej uniwersalności odnajdzie się z powodzeniem w każdej stylistyce wnętrz. Globusy MOVA dostępne są w różnych wymiarach a także o wielu kolorach i alternatywnych podstawach, jakie z łatwością będzie można dopasować do wnętrza, w jakim będą się prezentować. Istotne jest także to, że globus MOVA potrafi się poruszać wokół własnej osi, a wykorzystuje do tego naturalne lub sztuczne światło. Nie potrzebuje, więc do tego żadnych przedłużaczy, kabli ani gniazda, do jakiego musiałyby być podłączony. Dużą zaletą jest również pokaźny wybór map, jakie są naniesione na powierzchnię globusa, bo dzięki temu łatwiej będzie nam wybrać odpowiednią wersję dla obdarowywanych. Jest to niewątpliwie idealny prezent dla entuzjastów podróży, którym taki gadżet przypominać będzie o miejscach, w których już byli, a także o tych, w jakie w najbliższym czasie się udadzą. Cienka przestrzeń pomiędzy grafiką mapy, a akrylową powłoką globusa wypełniona jest płynem o specjalnych właściwościach optycznych, która powiększa mapę i sprawia wrażenie jakby znajdowała się na zewnętrznej jego części.

Produkt opatentowany. Numery patentów: USA 6,853,283, 6,937,125. Europa 1,224,653. Japonia 4,111,713. Chiny ZL00814484.2, ZL00814485.0. Taiwan 164526, 176258. Pozostałe patenty podczas procesu zatwierdzenia.